eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Utvalg
Hopp over liste Aktuelle utvalgsmøter Vis tidligere utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
20200909 09.09.2020 Administrasjonsutvalet 09:00 Formannskapssalen Formannskapssalen
20201111 11.11.2020 Administrasjonsutvalet 09:00 Formannskapssalen Formannskapssalen
Hopp over liste Tidligere utvalgsmøter Vis aktuelle utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
20200610 10.06.2020 Administrasjonsutvalet 09:00 Kommunestyresalen Kommunestyresalen
20200212 12.02.2020 Administrasjonsutvalet 12:00 Formannskapssalen Formannskapssalen
20191113 13.11.2019 Administrasjonsutvalet 09:00 Formannskapssalen Formannskapssalen
20191009 09.10.2019 Administrasjonsutvalet 18:00 Møtet utgått Formannskapssalen
20190611 11.06.2019 Administrasjonsutvalet 17:00 Formannskapssalen Formannskapssalen
20190515 15.05.2019 Administrasjonsutvalet 18:00 Formannskapssalen Formannskapssalen
20190213 13.02.2019 Administrasjonsutvalet 18:00 Formannskapssalen Formannskapssalen
20181205 05.12.2018 Administrasjonsutvalet 18:00 Formannskapssalen Formannskapssalen
20181010 10.10.2018 Administrasjonsutvalet 17:00 Formannskapssalen Formannskapssalen
20180606 06.06.2018 Administrasjonsutvalet 18:00 Formannskapssalen Formannskapssalen
20171206 06.12.2017 Administrasjonsutvalet 18:00 Formannskapssalen formannskapssalen
20171011 11.10.2017 Administrasjonsutvalet 18:00 formannskapssalen formannskapssalen
20170614 14.06.2017 Administrasjonsutvalet 17:00 Videokonferanseromet Videokonferanseromet
Hopp over liste Medlemmer i utvalget
Utvalgets medlemmer
Steinar Kyrvestad Steinar Kyrvestad Det norske Arbeiderpartiet (AP) Ordførar steinar.kyrvestad@valle.kommune.no 90101946 90101946
Knut Hagen Knut Hagen Høgre (H) Varaordførar knuthgn@gmail.com 90945695 90945695
Liv Tanche-Larsen Liv Tanche-Larsen Det norske Arbeiderpartiet (AP) Medlem liv.tanche.larsen@gmail.com 97085625 Ikke registrert
Georg Sørmo Georg Sørmo Senterpartiet (SP) Medlem georgsormo@hotmail.com 91757640 91757640
Margit Dale Margit Dale Senterpartiet (SP) Medlem margitdale@hotmail.com 95447471 95447471
Kent Michael Lund Kent Michael Lund Høgre (H) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Hildeborg Homme Hildeborg Homme Det norske Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem hildhomme@gmail.com 90888179 90888179
Kim Pedersen Kim Pedersen Det norske Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem kim.pedersen@valle.kommune.no 48263441 48263441
Kjell Ove Tveiten Kjell Ove Tveiten Det norske Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem kotveiten@gmail.com 48159665 48159665
Malmfrid Nyborg Homme Malmfrid Nyborg Homme Senterpartiet (SP) Varamedlem malmfrid.homme@valle.kommune.no 91175191 91175191
Sissel Åkre Sissel Åkre Venstre (V) Varamedlem sisselbrodin@gmail.com 95150399 95150399
Eirik Askildt Skogen Eirik Askildt Skogen Senterpartiet (SP) Varamedlem eirik.askildt.skogen@gmail.com 92696091 Ikke registrert
Ole Søren Sverdrup Lund Ole Søren Sverdrup Lund Senterpartiet (SP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Marie Johnnysdotter Pedersen Marie Johnnysdotter Pedersen Fagforbundet (FAGFO) Medlem Ikke registrert 95834010 Ikke registrert
Sigbjørg Idsøe Næss Sigbjørg Idsøe Næss Utdanningsforbundet (UTFORB) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Vicky Lolk Norvik Vicky Lolk Norvik Delta (DELTA) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Liv Gyro Brokke Homme Liv Gyro Brokke Homme Fellesorganisasjonen (FO) Varamedlem liv.gyro.homme@valle.kommune.no 97961025 97961025